رنگ نیکوکاری به جای زنگ نیکوکاری

▫️هر روز، نوروز زودتر از دیروز به دل تو سرک می کشد، ای انسانی که دلواپس و دلتنگ احسانی با قلبی آکنده از احساس؛ "احسان" به کودکان، بیماران، پیران روزگار، مادران، پدران و مستمندان؛ نه تنها آنان، که همه هستی چشم انتظار نو شدن تو هستند؛ تویی که انتخاب شده ای تا با نسیم همدلی و همراهی حرکت کنی و شادی را با هم نوعانت شریک شوی.همنوعی که شاید مانند مادر و فرزندی باشند که .

▫️فرزند: آخجون بالاخره عید داره میاد ، امسال دیگه به مامانم میگم اون لباس قشنگه رو برام بخره .
مامان کی میریم خرید؟
مادر : میریم عزیزم ، میریم . (در دلش می گوید : ان شاالله با کمک خیرینِ جشن نیکوکاری شرمنده ی بچه ام نمی شم )

▫️اخبار تلویزیون: به علت شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس سطح کشور تا پایان سال اعلام شده است.
مادر: ای وای، خدایا بعد از تو تنها امیدم همین بود، حالا که مدارس تعطیل شده، دیگه کمک هم جمع نمیشه . خدایا چیکار کنم؟ جواب بچه م رو چی بدم ؟
فرزند: مامان پس کی میریم خرید؟ همه ی دوستان خریداشونو انجام دادن، من کی باید برم خرید ؟؟ مادر: چشم عزیزم ، می ریم . (به گوشه ای می رود، می نشیند و اشک میریزد که ناگهان . )

▫️اخبار تلویزیون: مراسم زنگ نیکوکاری امسال بعلت تعطیلی مدارس، انجام نمی شود اما به همت آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی(ره) طرح "رنگ نیکوکاری" در منازل انجام شده و دانش آموزان عزیز می توانند از طریق روشهای زیر بصورت غیرحضوری به نیازمندان کمک کنند :

• آنی پرداخت         #0112*8877*
• شماره تماس
54238580-54239211

مادر (در حالیکه اشکش به لبخند تبدیل شده است ): خدایا شکرت . با این برنامه ی رنگ نیکوکاری در منازل، باز هم میتونم امید داشته باشم که بتونم دل بچه م رو دم عیدی شاد کنم .
‏‌‌‏‌‌‏‌‌‏‌‌‏‌‌‏‌
✅ کمیته امداد امام خمینی (ره) تنکابن

کمیته امداد شهرستان نشتارود

شورای نگهبان صحت انتخابات تایید کرد

ماهان پرواز به چین را ادامه می‌دهد؟

نیکوکاری ,میریم ,مادر ,ای ,رو ,، ,رنگ نیکوکاری ,کمیته امداد ,کی میریم ,امداد امام ,خمینی ره

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز تخصصی فروش یو پی اس و باطری یو پی اس غرفه سازی سردار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی(طراح رضا رحمانی ) دانلود فایل سرداران آتش ONLINE MUSIC یک لیست کنکور تحربی مجله بازاریابی آنلاین حمیدرضا آقایی